VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: një ksenofob

Revista The Atlantic mbështet Hillaryn – më parë ka mbështetur vetëm Abraham Lincolnin dhe Lyndon B. Johnsonin

By | October 6, 2016
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend