VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Monika Shoshori STAFA

DOSSIER – Historia e panjohur e vrasjes së Bardhok Bibës, dëshmitë e rralla të motrës 98 vjeçare

By | May 31, 2018

Burime të ndryshme kanë vlerësuar se rreth 45 mijë gra janë dhunuar gjatë luftës së Kosovës – Nga MONIKA SHOSHORI STAFA

By | October 11, 2016

Intervista – Dr. Anna Kaminsky: Të sigurojmë dosjet e spiunëve dhe dëshmitë e viktimave

By | May 31, 2016

Dedë Kasneci: Shkodra, qyteti që po rendte pas erërave antikomuniste – Nga Monika Shoshori STAFA

By | October 5, 2015