VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Megi Luka

Miss Universe 2015, Shqipëria përfaqësohet me modelen Megi Luka

By | September 21, 2015

Miss Universe 2015 – në juri Gabriel Garko midis Bleonës dhe Florianës

By | September 20, 2015