VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gabriel Garko

Adua Del Vesco: Më kërcënojnë ngaqë dua Garkon

By | March 21, 2018

‘Lazarat Burning’, filmi Hollywoodian për drogën në Shqipëri

By | September 8, 2016

Shpërthim në Sanremo, Aktori Gabriel Garko përfundon në spital

By | February 1, 2016

Ikona italiane Gabriel Garko i tregon shqiptarëve sekretet e tij: kam patur 34 të dashura (foto nga Shqipëria)

By | October 4, 2015

Miss Universe 2015, Shqipëria përfaqësohet me modelen Megi Luka

By | September 21, 2015

Miss Universe 2015 – në juri Gabriel Garko midis Bleonës dhe Florianës

By | September 20, 2015

Gabriel Garko vjen në Tiranë

By | September 6, 2015