VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mark Sopi

Më 11 janar 2006 u nda nga jeta atdhetari i shquar, ipeshkëvi i Kosovës imzot Mark Sopi

By | January 11, 2019

RAMUSH HARADINAJ: HERO NË LUFTË, HERO NË PAQË – Nga Frank Shkreli

By | May 17, 2017

Më 26 shkurt 1938 lindi ipeshkvi imzot Mark Sopi, klerik dhe atdhetar i shquar

By | February 26, 2017