VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: LVV-LDK

Albin Kurti mes përmbushjes së premtimeve dhe zhgënjimit të qytetarëve! – Nga Florim Zeqa

By | February 10, 2020

Në vend të urimit për Qeverinë e Re – Nga Florim Zeqa

By | February 4, 2020

Frika nga “patatja e nxehtë” dhe zbrazja në heshtje e Kosovës! – Nga Florim Zeqa

By | January 27, 2020

Kush janë shkaktarët e prishjes së marrëveshjes LVV-LDK!? – Nga Florim Zeqa

By | January 19, 2020

Loja e Thaçit me KQZ-në dhe kushtëzimet e Isa Mustafës, skenar i koordinuar politik! – Nga Florim Zeqa

By | December 9, 2019

Çka i ndan dhe çka i bashkon subjektet politike kosovare!? – Nga Florim Zeqa

By | July 12, 2017