VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lombardi-Rusi

NGA PLATFORMA E GAZPROMIT TEK MARRËVESHJET NDËRMJET PARTIVE ATO LIDHJE ME MOSKËN – Nga Federico Fubini dhe Marco Galluzzo- E përktheu Eugjen Merlika

By | July 12, 2019

Media amerikane: Salvini është financuar nga Rusia, kreu i Legas mohon

By | July 11, 2019