VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lasgushi

Vreshti i poezisë – ( Kujtimit të Lasgush Poradecit) – Poezi nga JORGO BLLACI

By | July 26, 2019

Lasgushin e morën sërish turqit? Media zviceriane ngre pikëpyetje: Ku shkoi Air Albania?!

By | February 6, 2019

Zogu i Lasgushit – Poezi nga RIFAT KUKAJ

By | October 25, 2018

Kur Lasgush Poradeci dergjej i sëmurë…

By | June 4, 2018

“Trupi i saj një bukuri për t’u çmendur”, ja çfarë shkruante Lasgushi për gruan e tij

By | March 8, 2018

Pogradeci i Lasgushit, i Kutelit dhe i mbretit ilir Klit – Nga Gani MEHMETAJ

By | October 24, 2017

Nga ditari i poetit: Kur qante Lasgushi?!

By | October 29, 2015