VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: KUJTIM DASHI

“LIBRI I TIRANIVE” I ISMAIL SYLËS-SI NJË ENCIKLOPEDI POETIKE E BOTËS SHQIPTARE – Nga KUJTIM DASHI

By | July 4, 2016

Ndahet nga jeta sivëllai im, Avdyl Sulaj nga Tropoja – Nga Kujtim Dashi, Lezhë

By | April 22, 2016

NËNË MOJ, KOSTANDINI! – Tregim nga KUJTIM DASHI

By | March 12, 2016

Kujtim Dashi, mjeshtër i tregimit dhe metaforës – Nga GANI QARRI

By | September 12, 2015

‘HERONJTË E PUSHKËS DHE TË FJALËS BURRËRORE’ – Rreth librit të autorit G A N I Q A R R I – Nga KUJTIM DASHI

By | June 29, 2015