VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kuaj të bardhë

NATË MUAJI MAJ – I vdekuri dhe i gjalli – Tregim nga MITRUSH KUTELI

By | March 14, 2016

E dashura ime – Poezi nga EDWARD ESTLIN CUMMINGS – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | October 15, 2015