VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeministrisë

FOTOT – Protesta e opozitës, forcat e rendit gardh para Kryeministrisë

By | May 11, 2019

Ç’po ndodh te Kryeministria, godina rrethohet me rrjetë teli

By | March 4, 2019

Dita e 12 e protestës studentore vazhdon sot para Kryeministrisë

By | December 16, 2018

Kryeministria dhe gazetarët presin Sekretarin Kerry, ja salla e Konferencës

By | February 14, 2016

Protestuesi çan rrethimin e policisë tek Kryeministria (video)

By | December 8, 2015

Qindra studentë në protestë para Kryeministrisë kundër ligjit të arsimit të lartë

By | November 11, 2015