VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kramp-Karrenbauer

Pasardhësja e Merkelit nga Prishtina paralajmëron për ndikim rus dhe kinez në Ballkan

By | December 2, 2019

Pasardhësja e Merkelit në krye të CDU-së vizitë në Prishtinë

By | December 1, 2019

Basha takon shefen e re të partisë së Merkel: Mirënjohje për dy ndihmat e mëdha të CDU-së për PD-në!

By | March 20, 2019

Konferenca për Sigurinë – Liderja e re e CDU-së jep alarmin: Rusia kërkon të destabilizojë Evropën

By | February 26, 2019

Gjermani, kryetarja e re e CDU-së përpiqet të ndërtojë ura mes rivalëve

By | December 8, 2018

Annegret Kramp-Karrenbauer zgjidhet pasardhëse e Merkelit

By | December 7, 2018

Gjermani, e preferuara e Angela Merkelit përballë një konservatori

By | November 10, 2018

CDU fiton zgjedhjet rajonale me shumicë të madhe votash

By | March 27, 2017