VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kërcimtarja

Këndi i humorit: Gruaja për t’i bërë dhuratë burrit për 10 vjetorin e martesës ia lidh sytë dhe e çon në një “lokal nate”

By | November 16, 2017

Romanca e Faik Konicës me aktoren Ann Corio në Uashington

By | June 20, 2017