VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kashmir

Intervista – Alvi: “Ne duam paqe, por nëse India na sulmon ne do t’i kundërpërgjigjemi”

By | September 17, 2019

India pretendon pjesën e Kashmirit të kontrolluar nga Pakistani

By | September 17, 2019

Pompeo kërkon nga India dhe Pakistani të përmbahen

By | February 27, 2019

Pakistani paralajmëron “luftë në shkallë të plotë” mbi Kashmirin

By | November 24, 2016