VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Josef Hejsek

Afera ÇEZ, Prokuroria merr të pandehur Josef Hejsek dhe Jan Ivan

By | March 10, 2017

Ish-drejtori çek i CEZ hetohet për mashtrim dhe pastrim parash

By | September 13, 2015