VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Jens Stoltenberg

Bruksel: Takimi i NATO-s fokusohet në shpenzimet për mbrojtje dhe terrorizmin

By | February 15, 2017

Serbia e Putini do sulmojnë me ushtri Kosovën? NATO: Ja e vërteta

By | February 8, 2017

Trumpi dhe Stoltenbergu biseduan për Ukrainën

By | February 6, 2017

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg në Kosovë

By | February 3, 2017

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg viziton sot Kosovën

By | February 3, 2017

NATO, ndihmë vendeve të Ballkanit për t’iu kundërvënë ndikimit rus

By | February 2, 2017

Stoltenberg: Diskutim për procesin e pranimit të Bosnjës në NATO

By | February 2, 2017

Stoltenberg reagon për kritikat e Trumpit ndaj NATO-s

By | January 19, 2017

Deklaratat e Trumpit ‘shqetësojnë’ NATO-n

By | January 16, 2017

Reagime nga e gjithë bota për sulmin terrorist në Stamboll

By | December 11, 2016

NATO fillon një takim dy ditor në Bruksel

By | December 6, 2016

Stoltenberg-Vuçiçit: Keqardhje për viktimat e bombardimeve më 1999

By | November 23, 2016

NATO–TRUMP DHE MARRËDHËNIET TRANS-ATLANTIKE – Nga Frank Shkreli

By | November 20, 2016

Stoltenbergu e Trumpi bisedojnë për të ardhmen e NATO-s

By | November 18, 2016

Stoltenberg: Shqetësime për shkak të pikëpamjeve të Trumpit për NATO-n

By | November 13, 2016

Stoltenbergu: Nuk duam një tjetër Luftë të Ftohtë

By | July 8, 2016

Stoltenbergu: Jemi duke u përballur me kërcënime të paparashikuara

By | July 3, 2016

NATO për herë të parë me zëvendësshefe

By | June 27, 2016

Stoltenberg – Steinmeierit: Ndaj Rusisë qasje ushtarake dhe politike

By | June 21, 2016

NATO i kërkon Rusisë largimin e forcave nga Ukraina

By | June 15, 2016

Katër batalione të NATO-s do të vendosen në Baltik e Poloni

By | June 13, 2016

Thaçi kërkon që Kosova të bëhet pjesë e NATO-s

By | June 8, 2016

Mali i Zi nënshkruan nesër protokollin e anëtarësimit në NATO

By | May 18, 2016