VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Imzot Rrok Mirdita

Imzot Rrok Mirdita, Personalitet i shquar i Kishës Katolike,Vizionar Profetik! Nga Tonin Mirakaj-New York/

By | July 9, 2016

Federata Panshqiptare ‘Vatra’ shpreh ngushëllimet më të thella për Imzot Rrok Mirditën

By | December 8, 2015

Ndahet nga jeta Imzot Rrok Mirdita, Arqipeshkv i Tiranës dhe i Durrësit

By | December 7, 2015

Imzot Rrok Mirdita shtrohet në spital – pas një hemoragjie cerebrale

By | December 5, 2015