VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjendje kritike

Bie numri i pacientëve me gjendje kritike në Itali

By | April 4, 2020

Më 29 dhjetor 2013 legjenda e Formula 1 Michael Schumacher pësoi aksident me ski*

By | December 29, 2019

Rifat Jashari në gjendje jo të mirë, dërgohet në spital me emergjencë

By | February 17, 2019

Dy të vdekur dhe qindra të sëmurë, çfarë ndodhi në festivalin muzikor të Sidnejit

By | September 16, 2018

Neglizhenca që e çoi buzë vdekjes, flet Fatos Kongoli: Mendova Eutanazinë

By | August 16, 2018

Përleshje para ndeshjes Liverpool-Roma, një person në gjendje kritike

By | April 25, 2018

Sergei Skripal nuk është më në gjendje kritike

By | April 6, 2018

Zvicër: Nga sulmi në tren vdes një grua

By | August 14, 2016

Tensionohet gjendja në Kumanovë – mediat thirrje për kryengritje të shqiptarëve

By | June 29, 2016