VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: George W. H. Bush

In Memoriam: Berisha zbardh SMS me ish-presidentin Bush dhe takimet për Kosovën

By | December 2, 2018

Presidenti George W.Bush bëhet gjysh për herë të dytë

By | August 15, 2015