VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: flamur shqiptar

VIDEO – Me kostum kombëtar dhe flamur kuq e zi, Mali i Zi dëbon aktivistin shkodran

By | November 18, 2019

FLAMURI I ATDHEUT – Poezi nga ATDHE GECI

By | November 27, 2018

Dua Lipa shpalos flamurin shqiptar në skenën e Frankfurtit

By | October 25, 2016

Nice, a është mbuluar kjo viktimë me flamurin shqiptar?

By | July 15, 2016