VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Festa Kombëtare

Më 14 korrik 1789 shpërtheu Revolucioni Francez, i cili shënoi ardhjen e një rendi të ri, që tronditi të gjithë Evropën

By | July 14, 2018

Blick-u i Zvicrës i kushton vemendje dhe ia uron 28 Nëntorin shqiptarëve!

By | November 28, 2017

ZVICRA ËSHTË DESTINACIONI NUMËR 1 PËR PUSHIMET E MINISTRAVE ZVICERANË

By | June 30, 2015