VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Elvis Hoxha

Rama po aq i vlefshëm sa Thaçi për Kosovën – Nga ELVIS HOXHA*

By | May 12, 2019

Debilë sipas Sokratit dhe idiotë sipas Platonit Nga Elvis Hoxha

By | February 28, 2016

Vetëvendosje në Tiranë, i fton të gjithë shqiptarët në protestën e së shtunës

By | November 26, 2015