VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dy kandidatë

PDK – me dy kandidatë për president, njëri – Xhordano Bruno i Dytë dhe një mesazh me çifteli – Nga SINAN KAMBERAJ

By | February 25, 2016