VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dërguar i posaçëm

Ambasadori Grenell takon në Mynih presidentin e Kosovës dhe atë të Serbisë

By | February 14, 2020

Të dërguarin evropian për dialogun do ta caktojë Gjermania?

By | September 18, 2019