VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Luan Krasniqi

Më 10 maj 1971 lindi Luan Krasniqi, boksier shqiptaro-gjerman i kategorisë së rëndë

By | May 10, 2017

Luan Krasniqi: Ramush je i vetmi që flet të vërtetën, hero i gjallë (FOTO)

By | January 6, 2017

Luan Krasniqi sqaron pse e përkrahu boksierin turk kundër Nuri Seferit

By | September 19, 2016

Mësohet arsyeja pse Luan Krasniqi ishte me Firat Arslanin

By | September 18, 2016

Luan Krasniqi: Muhamet Aliu ishte njeri fantastik

By | June 4, 2016

Luan Krasniqi: Dy pyetje për Arnold Gjergjajn dhe ekipin e tij!

By | May 22, 2016

Luan Krasniqi luajti mbrëmë ndeshjen e fundit në karrierën e tij (video)

By | November 8, 2015

Dhjetë vjet më parë – ndeshja më e rëndësishme në karrierën e Luan Krasniqit (Video)

By | November 8, 2015

Luan Krasniqi shprehet kështu pas fitores

By | November 8, 2015

Luan Krasniqi fitoi mbrëmë me nokaut

By | November 8, 2015

Luan Krasniqi sot në ring!

By | November 7, 2015