VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: COCO CHANEL

Kush është djali i kryeministrit shqiptar me të cilin u dashurua Coco Chanel, motra e Agnellit, dhe vajza e Mussolinit

By | July 18, 2018

E dashura sekrete e Esad Pashës dhe pse Coco Chanel i vendosi parfumit emrin e tij

By | October 8, 2017

LBD – LITTLE BLACK DRESS – PETITE ROBE NOIRE – FUSTANI I VOGËL I ZI

By | July 30, 2015

IKONA E PLANETIT MODË – COCO CHANEL

By | July 30, 2015