VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bodrumi

Këndi i humorit: Një mjeku në shtëpi i shpërthen tubi i ujit, ai shpejt merr telefonin dhe thërret një mjeshtër të cilin e njihte

By | November 28, 2017