VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Da Vinçi

Pretendohet se piktura e Da Vincit u ble nga princi trashëgimtar saudit

By | December 8, 2017

Piktura “e rizbuluar” e Da Vinçit shitet për 450 milionë dollarë

By | November 16, 2017

SHKENCAT E DA VINÇIT DHE PROFECITË (2 – NJERIU VITRUVIAN) – Nga S. Guraziu

By | January 4, 2017