VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: AFORIZMA

Bob Dylan: Edhe Presidentit të SHBA në raste i duhet të qendrojë lakuriq

By | October 13, 2016

Aforizma nga Ikona e Modës Iris Apfel: jetoje jetën dhe leri të tjerët ta jetojnë të tyren!

By | April 10, 2016

AFORIZMA NGA THOMAS JEFFERSON (13.04.1743-4.07.1826)

By | July 4, 2015