VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Iris Apfel

Aforizma nga Ikona e Modës Iris Apfel: jetoje jetën dhe leri të tjerët ta jetojnë të tyren!

By | April 10, 2016

Leksion nga Iris Apfel: 20 të thënat më legjendare të legjendares të modës

By | April 10, 2016