VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: 7 Mars 1932

VATRA, FAMILJA DHE MIQTË FESTUAN DITËLINDJEN E SHKRIMTARIT NAUM PRIFTI Nga Dalip Greca

By | March 10, 2019

(Video) Më 7 Mars 1932 ka lindur shkrimtari i shquar Naum Prifti

By | February 26, 2019