VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: X Factor

Mbrëmë humbi jetën në aksident tragjik Ergi Dini fituesi i ‘X Factor Albania

By | November 22, 2016

Intervista – Matteo Brento: Në Shqipëri s’ka shtresë të mesme, janë o të pasur, o të varfër

By | July 20, 2016

Rita Ora konfirmon largimin nga X-Factor

By | May 10, 2016

Daily Mail: Reportazh kushtuar Rita Orës dhe kushërirave të saj

By | May 5, 2016

X-Factor në Britani fitohet nga konkurrentja e Rita Orës

By | December 15, 2015

S’ka ma të mirë se Rita Ora, me apo pa pantallona !

By | November 16, 2015

Rita Ora – Një pjesë e X-Facorit britanik të regjistrohet në Pallatin e Mbretit Zog në Shqipëri

By | August 16, 2015

Rita Ora ndahet edhe nga Ricky Hill

By | July 19, 2015