VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ushtarake ruse

Ekspertët: Zhvillimet në Siri përkojnë me ambicjet gjeostrategjike të Moskës

By | October 26, 2019

Daniel Fried: Furnizimi i Serbisë me armatim rus mund të prishë ekuilibrin në rajon

By | August 8, 2019

Përleshje mes forcave ruse dhe iraniane në Siri

By | April 19, 2019

Rusia hap në Venezuelë qendër trajnimi për pilotët ushtarakë

By | April 2, 2019

SHBA parandaloi një sulm të madh kibernetik rus

By | May 24, 2018

Rrethohet Koreja e Veriut: Edhe Kina dhe Rusia dërgojnë forca ushtarake në kufi (Video)

By | April 15, 2017

Stoltenbergu: Rritja e ndërhyrjes ushtarake ruse është shqetësuese

By | December 6, 2015

Rusi: U gjet piloti i dytë nga aeroplani i rrëzuar

By | November 25, 2015

Gabimi i Rusisë me Turqinë – Nga SHABAN MURATI

By | October 12, 2015