VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Theodoros Pangalos

Pangallos në mbrojtje të RENEA-s, gazetarët tentojnë t’i ndërpresin fjalën: Jo, jo, do më dëgjoni… flamuj grek gjithandej, aq sa ta shpifin

By | November 1, 2018

Nuk duhet të lejojmë krijimin e ‘Shqipërisë së Madhe’

By | June 8, 2018

(Tekst & Video) Theodoros Pangalos: Ish ministri i jashtëm grek: Shumë simpati për Shqipërinë dhe shqiptarët. Kemi një histori të përbashkët që është një histori europiane

By | May 23, 2018

Theodoros Pangalos: Grekët, shqiptarët, shkupjanët, ‘Una faccia, una razza’ _ “NJë fytyrë, një rracë!”

By | May 16, 2018

Pas 22 vjetësh, zbulohet traktati Shqipëri – Greqi i vitit ’96

By | February 4, 2018

Intervista e jashtëzakonshme e Pangalosit mbi shqiptarët, Kosovën dhe shembjen e mitit të “vëllazërisë serbo-greke”

By | May 10, 2017