VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Stan Dragoti

STAN DRAGOTI E NDIHMOI LUFTËN E KOSOVËS – Nga Naim DEDUSHAJ – doktor i shkencave diplomatike, Kosovë.

By | July 17, 2018

Donte t’i ndryshonte imazhin vendit në botë, ndërron jetë shqiptari i famshëm i Hollivudit

By | July 14, 2018

Xhim Belushi dhe Sten Dragoti me veshje tradicionale shqiptare

By | April 21, 2017

Stan Dragoti, Ky Bir Shqiptarësh Emigrantë Nga Tepelena Që Pushtoi Hollivudin Nga Keze Kozeta Zylo

By | April 21, 2017