VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Spitalin Infektiv

Shqipëri, 3 të vdekur dhe 90 raste të reja me COVID-19

By | July 3, 2020

Shqipëri, 8 viktima nga Koronavirusi në 8 ditët e fundit

By | June 19, 2020

Një tjetër vdekje në Infektiv, shkon 23 numri i viktimave Covid

By | April 10, 2020

COVID-19 në Shqipëri: Testimet konifrmojnë zgjerimin e hartës së të prekurve

By | March 27, 2020

Shqipëri: Dy të vdekur nga COVID-19 dhe shtohen 12 të prekur

By | March 27, 2020

Tiranë: Humb jetën pacienti i pestë me COVID-19. Infektohet edhe drejtuesi i Urgjencës Kombëtare

By | March 24, 2020

Shqipëri: Rritet numri i të prekurve me COVID-19, mes tyre 3 italianë

By | March 19, 2020

Shqipëri: 51 qytetarë të prekur nga COVID-19, njëri më rëndë nga 20 të shtruarit në Spitalin Infektiv

By | March 16, 2020