VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shtetkrijim

Haradinaj: Ushtarët e Ibrahim Rugovës dhe të Adem Jasharit tani janë në rresht me ushtritë e paqes, nën flamurin e Republikës së Kosovës

By | January 21, 2019