VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shigjetë

E rrezikshme dhe e butë është fytyra e dashurisë – Poezi nga JACQUES PRÉVERT – Përktheu SKËNDER BUÇPAPAJ

By | August 15, 2019