VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shërbimi Inteligjent

Më shumë spiunë po e vizitojnë Zvicrën si diplomatë

By | March 11, 2018

CIA zbardh të tjera detaje nga gjyqi i agjentëve të saj në Tiranë, 8 persona në pushkatim, rivalët e Hoxhës dhe amerikanët në alarm nga Sigurimi i Shtetit

By | January 19, 2018

Në Zvicër masa kundër invaliditetit të rremë

By | December 14, 2017