VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Hamit Matjani

CIA zbardh të tjera detaje nga gjyqi i agjentëve të saj në Tiranë, 8 persona në pushkatim, rivalët e Hoxhës dhe amerikanët në alarm nga Sigurimi i Shtetit

By | January 19, 2018

Djali i Hamit Matjanit dëshmon: Si u ekzekutuan ballistët – Nga DASHNOR KALOÇI

By | November 6, 2016