VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shefi i qeverisë

Rama në Kukës, mbështetësit e PD marshojnë drejt aeroportit

By | June 25, 2019

Protestuesit para Kryeministrisë: Rama po ‘josh’ mbi 200 studentë

By | December 14, 2018

Rama rrëfehet: Pse shpërndava videon e protestës në FB tim

By | February 19, 2017

Intervista – Çaushaj: Si u largua Rama nga avioni dhe kaosi që pashë në aeroportin e Stambollit

By | June 30, 2016

Rama – Berishës e Topallit: Që të dal cullak s’ka nevojë të bëj drafte me ju

By | February 11, 2016