VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Riçard Nikson

Më 22 prill u nda nga jeta Richard Nixon, Presidenti i 37 i SHBA

By | April 22, 2019

Hoxha ia përsërit Maos: Ne nuk bashkëpunojmë me imperializmin

By | April 15, 2018

Hoxha letër Maos: Riçard Nikson antikomunist i thekur dhe vrasës i popujve, nuk duhet të lejohet në Pekin

By | April 15, 2018