VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ramazan Xhepa

Dëshmia dhe fotot e rralla me Enverin/ ‘Torturat çnjerëzore të hetuesisë së Tiranës, nuk m’i kishin bërë as në Mat’hauzen’ Nga Dashnor Kaloçi

By | April 9, 2018