VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qeverie tranzitore

“Opozita qëndrim të pandryshuar”- Basha në Vjenë: Zgjedhje të lira dhe qeveri tranzitore pa Edi Ramën

By | July 18, 2019

PD marrëveshje për koalicion opozitar, zbardhen 10 pikat e saj

By | April 23, 2019