VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qarqe evropiane

Haradinaj: Berlini zyrtar u nxitua të deklaronte se Borell dhe Lajçak janë Gjermania dhe ne i përkrahim

By | May 11, 2020