VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidenti i 35

Më 22 nëntor 1963 u nda nga jeta John Fitzgerald Kennedy, Presidenti i 35 i Shteteve te Bashkuar të Amerikës

By | November 22, 2018

Më 29 maj 1917 lindi John Fitzgerald Kennedy, presidenti i 35-të i SHBA

By | May 29, 2018

Miti dhe trashёgimia e JFK – 100 vjetori i lindjes sё JF Kennedy

By | May 29, 2017