VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Philip

Londër, Princi Philip në moshën 97 vjeçare dorëzon patentën

By | February 10, 2019

Dashuri, tradhti dhe marrëdhënie të luhatura – historitë intime të Buckingham Palace

By | January 2, 2018

Me paradë ushtarake shënohet ditëlindja e 90-të e mbretëreshës Elizabeth

By | June 11, 2016