VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Buckingham

Presidenti Trump dhe Zonja e Parë fillojnë një vizitë në Britaninë e Madhe

By | June 4, 2019

Londër, Princi Philip në moshën 97 vjeçare dorëzon patentën

By | February 10, 2019