VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pendesë

Presidenti Nishani në dekorimin e 38 Martirëve të Kishës Katolike: Shteti shqiptar ju kërkon sinqerisht dhe përunjësisht: Ndjesë!

By | November 10, 2016