VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: partitë fituese

Intervista: Mandl: Nuk mund të ketë anëtarësim të Serbisë në BE pa njohjen e pavarësisë së Kosovës

By | December 10, 2019

Vetëvendosje dhe LDK me sinjale pozitive për formimin e Qeverisë së re

By | October 10, 2019